Praha drží spolu

POJĎME SPOLU PODĚKOVAT

Praho, pojďme poděkovat. Vážíme si všech občanů, zdravotníků, organizací, firem i univerzit, všech, kteří v rámci nouzového stavu nezištně pomáhají široké veřejnosti. A protože je takových „hrdinů“ mezi námi spoustu, rozhodli jsme se dát prostor všem, kteří by chtěli své díky veřejně sdílet.

 

Co se stane s vaším vzkazem?

Každý vzkaz, který nám zašlete, zařadíme do databáze. Denně z nich budeme vybírat ty nejkrásnější a některé také budeme publikovat na našem Facebooku. Až bude odvolán nouzový stav, všechny doručené vzkazy zveřejníme ve velkém! Počkejte si na to 😊

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Pražský magistrát: Vážíme si veškeré pomoci v boji proti koronaviru a děkujeme za pomoc firmám i jednotlivcům

Hlavní město si váží všech občanů, organizací, firem i univerzit, všech, kteří v rámci nouzového stavu nezištně pomáhají široké veřejnosti. Poděkování patří všem, kteří za zapojili do boje s novým typem koronaviru, ať už je to v podobě šití a darování roušek, dodání potřebného materiálu či nabídky svých služeb. Mezi lidmi a organizacemi se objevila velká solidarita, která pomáhá téměř ve všech sférách života Pražanů. Nabídky pomoci navíc každý den přibývají.